O Nas

Witamy na naszej stronie

Łowisko wędkarskie '' Cicha woda '' powstało w 1997 roku z myślą o zapewnieniu wszystkim miłośnikom przyrody i zwolennikom rodzinnego wypoczynku na łonie natury możliwości spędzenia miłych i niezapomnianych chwil.

Już w odległości 20 km od przepełnionego miejskim zgiełkiem Lublina, można zapomnieć o cywilizacji i spotkać wielu dzikich przedstawicieli rodzimej fauny i flory. Łowisko otoczone jest pięknym mieszanym lasem z przewagą liściastego drzewostanu, w którym grzybiarze bez problemu zaopatrzą swoją spiżarnię na zimowe dni. W chwili obecnej dysponujemy 2 stawami, na których w okresie wiosenno-letnio-jesiennym, gdy zbiorniki są wolne od pokrywy lodowej, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu możemy swobodnie relaksować się przy wędce.
Gatunkami przeważającymi w ichtiofaunie łowiska są karpie, amury i sumy, które osiągają u nas imponujące rozmiary. Do gatunków często łowionych przez wędkarzy należy zaliczyć również szczupaka, sandacza, lina, okonia, płoć, karasia i bolenia.
Coroczne zarybianie łowiska zapewnia stałą obecność w/w gatunków oraz daje wędkarzom możliwość szerokiego zweryfikowania swoich umiejętności przy połowie poszczególnych gatunków. Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami wolnego czasu.

Życzymy miłego pobytu i niezapomnianych chwil z naszymi walecznymi rybami.
Prosimy również o uwagi i sugestie dotyczące funkcjonowania i urządzenia łowiska, które przyczynią się do polepszenia komfortu wypoczynku.
Copyright ©2021 Łowisko Cicha Woda, All Rights Reserved.